Swagelok Helsingin henkilöstö

Henkilöstö - Swagelok Helsinki

Soita asiakaspalveluumme

Puh:+358-9-777 1110
E-mail: etunimi.sukunimi@swagelok.fi
Tarjouspyynnöt, kyselyt sekä tilaukset: info@swagelok.fi

Swagelok Helsingissä sinua palvelee 24 henkinen tiimimme asiantuntevalla, motivoituneella ja ystävällisellä asenteella.

Janne-Raty

Janne Räty

Kenttäinsinööri Finland-Flag-icon English-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
+358405815585
janne.raty@swagelok.fi

Tommi-Laitinen21

Tommi Laitinen

Myynti-insinööri Finland-Flag-icon English-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
+358400929956
tommi.laitinen@swagelok.fi

Tuomas-Ukkola

Tuomas Ukkola

Myynti-insinööri Finland-Flag-icon English-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
+358405072287
tuomas.ukkola@swagelok.fi

Oskar-Breilin

Oskar Breilin

Myynti-insinööri Finland-Flag-icon Swedish-Flag-icon English-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
+358405186878
oskar.breilin@swagelok.fi

Sebastian-Mandelin (2)

Sebastian Mandelin

Myynti-insinööri Finland-Flag-icon Swedish-Flag-icon English-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
+358405421213
sebastian.mandelin@swagelok.fi

hans-henrik

Hans-Henrik Hyöppönen

Myyntijohtaja Finland-Flag-icon English-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
+358405803129
hans-henrik.hyopponen@swagelok.fi

vytautas-navickas

Vytautas Navickas

Myynti-insinööri, Liettua
Lithuania-Flag-icon Russia-Flag-icon English-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
+370 652 69848
vytautas.navickas@swagelok.fi

egon-teepere

Egon Teepere

Myynti-insinööri, Viro
Estonia-Flag-icon English-Flag-icon Finland-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
+372 523 3317
egon.teepere@swagelok.fi

matiss-vaivods

Matiss Vaivods

Myynti-insinööri, Latvia
Latvia-Flag-icon (1) English-Flag-icon Russia-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
+371 28706766
matiss.vaivods@swagelok.fi

Tristan-Lumme

Tristan Lumme

Järjestelmäinsinööri, ratkaisusuunnittelu
Finland-Flag-icon English-Flag-icon Germany-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
+358405813326
tristan.lumme@swagelok.fi

Joel-Hautamaki

Joel Hautamäki

Järjestelmäinsinööri, ratkaisusuunnittelu
Finland-Flag-icon English-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
+358400912772
joel.hautamaki@swagelok.fi

Sami-Juntunen

Sami Juntunen

Tekninen kehitysjohtaja Finland-Flag-icon English-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
koulutukset
+358400460677
sami.juntunen@swagelok.fi

Miia-Laaksonen

Miia Laaksonen

Myyntiassistentti, Asiakaspalvelu
Finland-Flag-icon English-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
+358405392656
miia.laaksonen@swagelok.fi

Jinky-Jamena

Jinky Jamena

Myyntiassistentti, Asiakaspalvelu
English-Flag-icon Finland-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
+358449920648
jinky.jamena@swagelok.fi

Suvi-Turkka-Puolitaival

Suvi Turkka-Puolitaival

Markkinointi Finland-Flag-icon English-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
+358 40 5812210 
suvi.turkka-puolitaival@swagelok.fi

Eija-Forssten

Eija Forssten

Laatupäällikkö Finland-Flag-icon Swedish-Flag-icon English-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
+358405813426
eija.forssten@swagelok.fi

Tiina-Tuuli

Tiina Tuuli

Talousjohtaja Finland-Flag-icon English-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
+358505231764
tiina.tuuli@swagelok.fi

Maija-Salmenkaita

Maija Salmenkaita

Supply chain / Hankinnat Finland-Flag-icon English-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
+358445290582
maija.salmenkaita@swagelok.fi

Henri-Ruotonen

Henri Ruotonen

Instrumentointiasentaja, asiakasratkaisut
Finland-Flag-icon English-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
+358405208280
henri.ruotonen@swagelok.fi

jari-hutri kopio

Jari Hutri

Instrumentointiasentaja, asiakasratkaisut
Finland-Flag-icon English-Flag-icon 
jari.hutri@swagelok.fi

lauri-sokura

Lauri Sokura

Järjestelmäinsinööri, ratkaisusuunnittelu
Finland-Flag-icon English-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
lauri.sokura@swagelok.fi

Alvin-Jamena

Alvin Jamena

Logistiikka English-Flag-icon Finland-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
+358442963991
alvin.jamena@swagelok.fi

Mikko-Hakunti

Mikko Hakunti

Logistiikka Finland-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
+358405816078
mikko.hakunti@swagelok.fi

Pekka-Vartiainen

Pekka Vartiainen

Toimitusjohtaja Finland-Flag-icon English-Flag-icon LinkedIn_FilledCircle_Green369
+358405824542
pekka.vartiainen@swagelok.fi